Najlepsi w II semestrze


Najlepsi w II semestrze 2015/2016


poziom nazwisko i imię grupa punkty/max lektor
A1.1(SP) Jakub Gapski A1.1(1) 116,5/120 mgr Anna Sochal
A1.1(G) Karolina Nurzyńska A1.1(G) 112,5/120 dr Joanna Pędzisz
A1.2(SP) Tamara Skowronek A1.2(SP) 115,75/120 mgr Anna Sochal
A1.2(G) Michał Hałas A1.2(G) 139,5/145 mgr Katarzyna Dejnek-Szczygieł
A2.1(G) Mateusz Dąblowski A2.1(G) 112,5/120 dr Iwona Machowicz
A2.2(Gm) Zuzanna Drozd A2.2(Gm) 110,25/120 dr Iwona Machowicz
A2.2(G) Antonina Kuty A2.2(2) 137,75/145 mgr Tomasz Wziątek
A 1 Miłosz Niedziela A1(2) 116,75/120 mgr Monika Baranowska
A 2

Michał Gronowski

Katarzyna Stępniak

A2(3)

A2(4)

119/120

119/120

mgr Dorota Dąblowska

mgr Monika Baranowska

B1(G) Daniel Ścibor B1(m) 407/465 mgr Tomasz Wziątek
B1 Paulina Skórka B1 419,5/460 mgr Tomasz Wziątek
B1+ Karolina Wróblewska B1+(3) 391/400 mgr Marek Jędrzejowski
B2 Natalia Konarska B2(1) 95/100 mgr Julita Dolatowska-Rybka
C1 Zuzanna Boruch C1 83/100 mgr Katarzyna Dejnek-Szczygieł

SP - Szkoła Podstawowa, G - Gimnazjum, Gm - gimnazjum, młodsi

 

Składamy najserdeczniejsze gratulacje Wam,
Waszym Rodzicom oraz Lektorom

 

dr Jadwiga Dethloffmgr Tomasz Wziątek

Najlepsi w II semestrze 2013/2014


poziom nazwisko i imię grupa punkty/max lektor
A 1.1 Kulnianin Hanna A 1.1(1) 118,5/120 dr Iwona Machowicz
A 1.1. Kociuba Adrianna A 1.1(2) 118,5/120 mgr Tomasz Wziątek
A 1.2 Sykuła Hanna A 1.2(1) 119/120 dr Iwona Machowicz
A 2.1 Machowicz Nina A 2.1(1) 124,9/140 mgr Julita Dolatowska-Rybka
A 2.1 Maziarczyk Alicja A 2.1(2) 124/130 mgr Dorota Brzezińska-Dąblowska
A 1 Łyk Magdalena A 1 (1) 117/120 mgr Dorota Brzezińska-Dąblowska
A 2 Gołofit Katarzyna A 2 (2) 126/130 mgr Dorota Brzezińska-Dąblowska
A 2+ Paprocki Filip A 2+(4) 449/480 mgr Joanna Sokołowska
B 1+ Boguta Agata B1+(1) 397/400 mgr Dorota Brzezińska-Dąblowska
B 2 Dimitrewska Agata B2(1) 99/100 mgr Joanna Sokołowska
C 1 Kulesza Andrzej C1(2) 92/100 mgr Julita Dolatowska-Rybka

Składam najserdeczniejsze gratulacje Wam,
Waszym Rodzicom oraz Lektorom

 

dr Jadwiga Dethloff​

Najlepsi w II semestrze 2012/2013


poziom nazwisko i imię grupa punkty/max lektor
A 1.1 Sykuła Hanna A 1.1 119/120 mgr Iwona Machowicz
A 1.2(1) Sochal Agata A 1.2(1) 112,5/120 dr Iwona Machowicz
A 1.2(2) Bartoszek Lidia A 1.2(2) 139/145 mgr Dorota Brzezińska-Dąblowska
A 2.2 Konarska Natalia A 2.2(1) 137,5/145 mgr Katarzyna Dejnek-Szczygieł
A 1 Boguta Agata A 1 (3) 119/120 mgr Magdalena Krawczyk-Beć
A 2 Bańko Jagoda A 2 (3) 145/145 mgr Monika Baranowska
A 2+ Kanaszewska Marta A 2+(2) 284,5/300 mgr Joanna Sokołowska
B1+ Dimitrewska Agata B1+(1) 294,5/300 dr Iwona Machowicz
B2 Krajewska Aleksandra B2(3) 95,5/100 mgr Anna Sochal
C1 Mazurek Paulina C1(1) 93/100 mgr Tomasz Wziątek

Składamy najserdeczniejsze gratulacje Wam,
Waszym Rodzicom i Waszym Nauczycielom
 

z wyrazami najgłębszego szacunku

Jadwiga Dethloff

Najlepsi w II semestrze 2011/2012


poziom nazwisko i imię grupa punkty/max lektor
A 1.1a Zyśk Michał A 1.1(1) 114/120 mgr Iwona Machowicz
A 1.1b Boguta Jakub A 1.1(2) 117/120 mgr Dorota Brzezińska-Dąblowska
A 1.2 Konarska Natalia A 1.2(1) 141,5/145 mgr Katarzyna Dejnek-Szczygieł
A 2.2 Surowiecka Anna A 2.2 139/145 mgr Anna Sochal
A 1 Bednarczyk-Siwek Ida A 1 (2) 119,5/120 mgr Dorota Brzezińska-Dąblowska
A 2 Depa Sylwia A 2 (1) 142,5/145 mgr Joanna Sokołowska
A 2+ Tarała Magdalena A 2+(2) 286/300 mgr Magdalena Krawczyk-Beć

Składamy najserdeczniejsze gratulacje Wam,
Waszym Rodzicom i Waszym Nauczycielom
 

z wyrazami najgłębszego szacunku

 

dr Michael Dethloff

Najlepsi w II semestrze 2010/2011


poziom

nazwisko i imię

grupa

punkty/max

lektor

A 1.1

Głaz Kacper

A 1.1

111/120

mgr Katarzyna Dejnek-Szczygieł

A 1.2

Pluta Paweł

A 1.2

141,5/145

mgr Anna Sochal

A 2.2

Szkoda Hubert

A 2.2

141,5/145

mgr Magdalena Krawczyk-Beć

A 1

Sawicki Andrzej

A 1 (2)

114/120

mgr Julita Jagiełło

A 2

Świniarski Jacek

A 2 (4)

141,5/145

mgr Julita Jagiełło

A 2+

Czerniak Iga

A 2+(4)

300/300

mgr Julita Dolatowska-Rybka

Najlepsi w II semestrze 2009/2010


poziom

nazwisko i imię

grupa

punkty/max

lektor

A 1.1

Krzewińska Natalia

A 1.1

117,5/120

mgr Anna Sochal

A 1.2

Kulbaka Karol

A 1.2

135/145

mgr Michael Cyran

A 2.2

Mędrzycka Katarzyna

Kaczyński Wiktor

A 2.2(1)

139/145

dr Michael Dethloff

A 1

Kozicka Katarzyna

A 1 (2)

113,5/120

mgr Iwona Machowicz

A 2

Deneka Magdalena

A 2 (2)

145/145

mgr Julita Dolatowska-Rybka

A 2+

Mazurek Paulina

A 2+(1)

300/300

mgr Katarzyna Dejnek-Szczygieł

Najlepsi w II semestrze 2008/2009


poziom

nazwisko i imię

grupa

punkty/max

lektor

A 1.1

Kulbaka Karol

A 1.1

119/120

mgr Bożenna Kostkowska

A 1.2

Shenk Milena

A 1.2(2)

143,5/145

mgr Katarzyna Kozłowska

A 2.2

Mazurek Paulina

A 2.2a

142/145

mgr Katarzyna Dejnek-Szczygieł

A 1

Deneka Magdalena

A 1 (2)

120/120

mgr Julita Dolatowska-Rybka

A 2

Kotarska Joanna

A 2 (1)

145/145

mgr Anna Sochal

A 2+

Gawlik Małgorzata

A 2+(4)

298/300

mgr Katarzyna Dejnek-Szczygieł

Najlepsi w II semestrze 2007/2008


poziom

nazwisko i imię

grupa

punkty/max

lektor

A 1.1

Krajewska Aleksandra

A 1.1b

119/120

mgr Katarzyna Kozłowska

A 1.2

Mazurek Paulina

A 1.2a

141/145

mgr Tomasz Wziątek

A 2.2

Zaborska Karolina

A 2.2b(2)

140/145

mgr Magdalena Krawczyk- Beć

A 1

Juć Ilona

A 1 (2)

119,5/120

mgr Julita Dolatowska-Rybka

A 2

Koguc Dagmara

A 2 (4)

141,5/145

mgr Iwona Machowicz

A 2+

Rożek Zuzanna

A 2+(6)

289,5/300

mgr Dorota Brzezińska-Dąblowska